Masáže

SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽE - Vhodné pro sportovce. Před a po sportovní aktivitě.
 
KOSMETICKÉ MASÁŽE OBLIČEJE A DEKOLTU - Působí proti projevům stárnutí, podporuje látkovou výměnu, prokrvuje, odstraňuje odumřelé buňky, zmírňuje únavu, uvolňuje svalové napětí a zpevňuje pleť. Relaxační, zbavuje stresu, navozuje klid. 
 

RELAXAČNÍ MASÁŽ - Slouží k uvolnění celého organismu, k osvěžení těla i ducha. Odstraňuje stres, bolesti zad, ztuhlost šíje a navozuje pocit vnitřní harmonie a uvolnění. 

KLASICKÁ MASÁŽ - Nejlepší terapie na odstranění stresu, zvyšuje tělesnou i duševní kondici, pomáhá při regeneraci těla, odstraňuje únavu a osvěžuje.

BAŇKOVÁNÍ  a MASÁŽ - Již staří Číňané s úspěchem používali tuto terapii. Přikládáním vakuových nahřátých baněk se dosáhne prokrvení masírované části těla. Používá se při problémech zatuhlého svalstva, ovlivňuje lymfatický systém, zmírňuje bolesti hlavy, stimuluje organismus tak, že mu pomáhá odstraňovat toxické látky z těla.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY - HOT STONES - Již staří Číňané s úspěchem používali tuto terapii. Přikládáním vakuových nahřátých baněk se dosáhne prokrvení masírované části těla. Používá se při problémech zatuhlého svalstva, ovlivňuje lymfatický systém, zmírňuje bolesti hlavy, stimuluje organismus tak, že mu pomáhá odstraňovat toxické látky z těla.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY a KLASICKÁ MASÁŽ                                    

                                                                                                  VOLEJTE +420 777 010 818